Інтернет-ресурси з
географії
http://www.geograf.com.ua/ Новини та матеріали з географії, блоги географів,
географічний форум, наукові статті з географії і багато іншого з географічної
тематики
http://geosite.com.ua Географія в школі на «Географічному
порталі»: програми, поурочне планування, розробки уроків, електронні уроки,
практичні роботи, нетрадиційні уроки, задачі, література, довідкові матеріали.
https://earth.google.com/ Програма для роботи з моделлю Землі, побудована на основі
супутникових фотографій.
ІІІІІІІ
https://learningapps.org/
Що таке LearningApps.org?
LearningApps.org є сервісом Web 2.0 для підтримки процесів навчання та викладання за допомогою невеликих інтерактивних модулів. Ці модулі можуть використовуватись безпосередньо як навчальні ресурси або для самостійної роботи. Метою роботи є створити загальнодоступну бібліотеку незалежних блоків, придатних для повторного використання та змін. Блоки (вони називаються Вправами) не включені в жодні конкретні сценарії чи програми, тому вони не розглядаються як цілісні уроки чи завдання, натомість їх можна використати у будь-якому доречному методичному сценарії. Вправи згруповані по 30 категоріях ( географія,мови, мистецтво...і т.п.)
1.Тут можна вводити ключові пошукові слова.
2.Тут можна створювати власні вправи на основі різних шаблонів.
3.Тут можна безкоштовно зареєструватись на сайті LearningApps.org.
Після реєстрації Ви зможете зберігати свої вправи.
4.Кожну вправу подано у вигляді значка.
5.Якщо клацнете на вправі, появиться детальніша інформація.
6.Щоб легко знайти вправу пізніше, її можна зберегти у своїй бібліотеці.
Те, що це буде просто та цікаво, Ви зрозумієте уже протягом першої вправи.
Бажаю успіхів!
ІІІІІ
Інтернет- ресурси для
усіх, хто цікавиться географією
Нові інтернет- ресурси для використання на уроках географії, які я освоїла нещодавно ( 2022-2023 н.р.)
Цю інформацію я знайшла на блозі Аман Ірини Семенівни, вчителя інформатики та математики, заслуженого вчителя України
1. Wizer.Me - https://app.wizer.me/- інструмент для створення інтерактивних робочих аркушів.
Простий і швидкий інструмент для створення інтерактивних робочих аркушів із завданнями і вправами, в тому числі і на основі відео. Можна скористатися вже створеними робочими листами з багатьох тем, а можна створити свої.
Можливість організації групової роботи в сервісі
Учитель може створювати робочі листи на основі відеоуроків, прикріплювати до них різні завдання і запрошувати учнів до роботи. Учні реєструються в сервісі і виконують запропоновані завдання. Учитель може переглядати відповіді учнів в особистому кабінеті.
Учитель може створювати класи і додавати до них учнів.
Зареєструватися в сервісі можна за допомогою адреси електронної пошти, а також з використанням облікового запису Google+ або Edmodo. працює з Google Класом.
Можливості сервісу для освітньої діяльності
За допомогою сервісу можна створювати цікаві дидактичні матеріали з будь-якої теми шкільної програми з використанням текстів, відео, аудіо, зображень, у тому числі інтерактивних.
Де можна ділитися матеріалами з сервісу
Відеоурок можна вбудувати на сторінку сайту або блогу. Створеною роботою вчитель може поділитися по електронній пошті і в соціальних мережах (Facebook, Twitter, Pinterest).
Інтерактивний робочий аркуш являє собою веб-сторінку, на якій можна розмістити навчальний матеріал і різного типу завдання для у
10 кл. Індія. ( моя перша спроба у цьому ресурсі)https://app.wizer.me/editor/preview/5K0NpULSrQIJ
2. Playbuzz – це онлайн-платформа, яка дозволяє створювати інтерактивний контент: тести, опитування, слайдшоу, флеш-карти, статті-списки з анімованими картинками.Сайт на англійській мові, але досить зрозумілий у використанні.
Вибрати категорію контенту, який ви хочете створити: тести, інтерактивні списки і слайдшоу, спливаючі картинки і тексти, голосування, опитування, і багато іншого.
У своїй роботі використовую ще такі ресурси:
https://www.youtube.com/@TEDEd
https://www.liveworksheets.com/ - живі аркуші
Ventusky - погодний сервіс, що відображає в режимі реального часу анімовану карту різних метеорологічних явищ. За замовчуванням на ній відображається рух повітряних мас і розподіл температур по всьому світу. У меню програми можна переключатися між різними режимами відображення: «Опади», «Хмарність», «Швидкість вітру», «Грози», «Сніговий покрив» і так далі.
Windyty.com – неймовірно яскрава інтерактивна візуалізація потоків вітру, температури, тиску, опадів і морських течій в режимі реального часу на всій земній кулі. Можна подивитися, як в Атлантичному океані народжуються шторми, або на течія Гольфстрім.
Режим доступу: https://www.windy.com/?40.385,29.197,4
Всеукраїнський просвітницький проект Ukraїner заснований після зникнення із медіа-простору України каналу National Geographic. Сайт містить історії звичайних та незвичайних українців, цікаву інформацію про маленькі і великі куточки України, знайомить нас із відомими та невідомими регіонами та про свою країну в цілому. Контент сайту містить інформацію про усі 16 історичних земель України – від Слобожанщини до Полісся, від Волині до Таврії та може використовуватися у 8 та 9 класах при вивченні географії.
Режим доступу: https://ukrainer.net/expeditsiia/
"Mozaik Education" - інтернет-сервіс, що забезпечує інтерактивне навчання і на даний момент займає перше місце в Україні серед подібних собі. Його основна складова - mozaBook урізноманітнює інструментарій шкільних уроків численними ілюстраційними, анімаційними та творчими презентаційними можливостями. Видовищні інтерактивні елементи й вбудовані додатки сприяють розвитку навичок, полегшують проведення дослідів, пробуджують зацікавленість учнів і допомагають в легкому засвоєнні навчального матеріалу.
Режим доступу: https://www.mozaweb.com/uk/
Немає коментарів:
Дописати коментар